• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Fotografia Portretowa: Uchwyć Piękno Ludzi

Różne gry strategiczne niemalże od zawsze cieszą się sporą popularnością wśród amatorów ogólnie pojętej wirtualnej rozrywki, choć raczej trudno byłoby się temu dziwić. W końcu tytuły takie dają nam niezwykle interesującą możliwość zbudowania na przykład własnej firmy praktycznie od samego początku; w wielu przypadkach może to być dość trudne, bo każdy gracz musi troszczyć się w nich o sporo najróżniejszych rzeczy, podobnie jak i w przypadku prowadzenia jakiejkolwiek prawdziwej działalności. W chwili obecnej fantastyczną propozycją mogą przede wszystkim być gry strategiczne na przeglądarki, ponieważ w ich przypadku otrzymujemy oprócz tego możliwość konkurowania z innymi graczami, niejednokrotnie pochodzącymi z wielu różnych krajów. Do absolutnie najlepszych tytułów tego typu bez wątpienia należy aktualnie Rail Nation.
Tytuł ten ściśle związany jest z tematyką kolei. Zadaniem gracza jest stworzenie tutaj sprawnie działającej i dochodowej firmy specjalizującej się w tej właśnie dziedzinie, co naturalnie nie jest proste. Musimy tu cały czas dbać na przykład o najwyższy możliwy poziom należących do nas lokomotyw oraz wyłapywać okazje do zarobienia pieniędzy. Gra jest niezwykle rozbudowana, zatem spędzając z nią swój czas poczujemy się praktycznie jak w czasie budowania realnej firmy. Oprócz tego, spotkamy się tu z wieloma graczami z wielu różnych krajów, z którymi będziemy oczywiście mogli rywalizować.
Gra Rail Nation powstała z myślą o każdym miłośniku kolei, która rzeczywiście jest bardzo interesującym tematem. Równocześnie jednak bardzo dobrze może się przy niej bawić dosłownie każdy, kto po prostu lubi dobre gry strategiczne, więc naprawdę warto zainteresować się nią nieco bliżej!

1. Przejdź do strony

2. Przejdź do strony

3. Dowiedz się więcej

4. Znajdź tutaj

Modelarstwo: Tworzenie Miniatur Świata

Categories: Hobby

Comments are closed.